אולם זוהר - רשת מתנ"סים טבעון

דף הביתמופעיםאלון עדר ולהקה
אלון עדר ולהקה
21/12/2017 בשעה 21:00.
מחיר כרטיס במכירה מוקדמת: 80 ₪
ביום המופע: 90 ₪
כרטיסים בערב המופע - בקופה בלבד

האלבום החדש ״השמרנים שוב באופנה״ ממשיך לסמן את אלון עדר ולהקה כאחד הדברים היותר טובים שקורים במוזיקה בארץ. נקודה.
 
"אני לא יודע אם יוצרים כמו גוב, סנדרסון, אולארצ׳יק ורכטר צריכים יותר להתגאות בהשפעתם עליו או להודות לאל שהוא לא התחרה מולם בזמן אמת"    עינב שיף, 7 לילות.
 
שנתיים אחרי הפריצה הגדולה של אלון עדר עםקצתאהבהלאתזיק אלון עדר חוזר לשתף פעולה עם להקה (הלוא הם ה-להקה בה' הידיעה, ללא ה' הידיעה) באלבום חדש ומשובח, שעל בואו בישרו הסינגלים ״הרבהלהגיד״, ״אלתעזביאותי״ ו״שירלאמא״ הממכר שהפך ללהיט ענק. ״השמרנים שוב באופנה״ הוא אחד האלבומים המדוברים של התקופה, התקשורת מחבקת, הקהל מצביע בידיים וברגליים והמוזיקה מהלכת קסם. יחד הם יוצאים לסיבוב הופעות ברחבי הארץ.
 
ב2010 הגיח עדר לראשונה לתודעה עם אלבום בכורה שהכיל שירים שלו ושירי משוררים וסימן אותו כאחד הכותבים והמבצעים החדשים המרתקים ביותר במוזיקה הישראלית. כבר באותה שנה הוציא את אלבומו השני, הפעם תחת השם "אלון עדר ולהקה" בו צירף שותפים נפלאים לעיבוד וההפקה של יצירתו המוזיקלית. האלבום זכה לשבחים ומחמאות בקרב מבקרים ושדרני רדיו ורבים סימנו אותו כתקווה הגדולה של כתיבת השירים העברית.
 
ההבטחה מומשה לפני כשנתיים בהצלחה יתרה - האלבום "סיכום החיים עד עכשיו" והלהיט הגדול "קצת אהבה לא תזיק" שמושמע ללא הרף עד היום, מיצבו את אלון כאחד היוצרים הסוחפים והמרגשים בארץ וקהל חדש נחשף ליצירתו יוצאת הדופן והחל לפקוד את הופעותיו ברחבי הארץ. ההצלחה לא סינוורה את אלון עדר שבמקביל לכיבוש המצעדים, הוציא אלבום שני במסגרת הפרויקט האלטרנטיבי שלו, "קסיו זעם" ממשיך להופיע על הבמות הגדולות בארץ ובפסטיבלים המרכזיים ולייצר שירים שלתחושת רבים ייכנסו לספר השירים הישראלי.
 
"אלון עדר יצר את אחד האלבומים הטובים ביותר שיצאו כאן באחרונה"    בן שלו, הארץ
 
"באלבום החדש, כמו גם במופע ההשקה, מנתב עדר מסלול אל השורה הראשונה של היוצרים במוזיקה הישראלית לדורותיה. יוצר, מוסיקאי וזמר שסגנונו אותנטי ובלעדי"     יוסי חרסונסקי
 
powered by Tagonet